واقعیت قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد

واقعیت: قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد انتخابات 96 احمدی نژاد انتخابات مجلس انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

تازه‌ترین نمایش بهرام بیضایی در آمریکا , نمایش «چهار راه»

صحنه به صورت چهارگوش و احتمالا مربع چیده شده است هست. در چهار گوشه صحنه سیاه خطوط عابر پیاده سفید رنگی روی زمین راه اندازی و حک شده است هست. تماشاگران در ..

ادامه مطلب

پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی «جمشیدیه»

به گزارش مهر، این فیلم که بعد از یک پیش تولید طولانی اسفندماه گذشته و در سکوت خبری برابر دوربین رفت، دومین فیلم سینمایی یلدا جبلی در مقام کارگردان ..

ادامه مطلب

نگاهی به تیتراژ‌های نهایی سریال‌های نوروزی

نوروز ۹۷ با همه سختى ها و آسانى ها اش تمام شد و در این میان، اگرچه آوای بعضی سریال های نوروزی هنوز به آخر دور خود نرسیده، ولی قضاوت های مردم و منتقدان ر..

ادامه مطلب

از مدیری بابت نادیده گرفتن مردم زلزله زده انتقاد کردم / کتایون ریاحی

کتایون ریاحی که قرار بود شب گذشته ۱۷ اسفند با حضور وی برنامه «دورهمی» پخش شود از جزییات این برنامه گفت و اینکه سخنانش انتقادی بوده است. کتایون ریا..

ادامه مطلب

تمجید از سریال دایی جان ناپلئون در شبکه چهار

پنج شنبه و جمعه گذشته، برنامه سینما چهار سیما به بهانه نمایش یک فیلم، از سریال استعماری تولید شده است در تلویزیون طاغوت تعریف و تمجید کرد! تمجید از..

ادامه مطلب

گفت‌وگو با زیاد دویری، کارگردان «توهین» و نامزد اسکار

زیاد دویری، کارگردان ۵۵ ساله لبنانی امسال با درام «توهین» (۲۰۱۷) تولید لبنان و فرانسه یکی از ۵ نامزد عالی ترین فیلم غیرانگلیسی زبان در مراسم اسکار هست. فی..

ادامه مطلب

دیگر با «وودی آلن» کار نمی‌کنم / کالین فرث

«کالین فرث» ـ بازیگر مطرح سینما ـ بروزترین چهره‌ای است که بعد از افشای رسوایی‌های اخلاقی «وودی آلن»، از این کارگردان بنام اعلام برائت کرده است. ..

ادامه مطلب

حضور در بزرگداشت برگمان ، ژولیت بینوش جایزه اژدها را می‌گیرد

بازیگر مشهور سینمای فرانسه با دریافت جایزه افتخاری اژدها در جشنواره گوتنبورگ سوئد تجلیل می‌شود. ژولیت بینوش جایزه اژدها را می گیرد/ حضور د..

ادامه مطلب

آیا فیلم های کمدی در سینمای کشور عزیزمان ایران پُرفروش است؟

اگرچه «بحران مخاطب در سينماي ايران» به عنوان يك چالشي جدي در يكي دو دهه اخير مطرح شده است و در محافل و نشست هاي گوناگون سينمايي راجع به آن گفت وگوهاي زيا..

ادامه مطلب

تصویر ، نوشته پرویز پرستویی جهت سالگرد درگذشت خسرو شکیبایی

پرویز پرستویی جهت سالگرد درگذشت خسرو شکیبایی نوشت: «روحش شاد و یادش گرامی باد و با امید به‌اینکه ادامه دهنده راهش باشیم در عرصه بازیگری و اخلاق حرفه..

ادامه مطلب