واقعیت قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد

واقعیت: قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد انتخابات 96 احمدی نژاد انتخابات مجلس انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

بخاطر دلخوری،چالش ایجاد نکنید ، شورای شهر گرفتار حاشیه‌ها نشود، هشدار عارف راجع به گزینش شهردار تهران

امیدنامه نوشت: مدیر فراکسیون امید مجلس گفت: اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران باید به عقبه گفتمانی خود توجه داشته باشند و در مسیری حرکت نکنند که با..

ادامه مطلب

انتقاد شدید عارف از اخراج اساتید دانشگاه آزاد

رئیس فراکسیون امید با انتقاد شدید از اخراج بعضی از اساتید دانشگاه آزاد و ایجاد محدودیت جهت تشکلهای دانشجویی خطاب به مدیران این دانشگاه ،گفت: اینگونه برخوردها..

ادامه مطلب

کابینه جهت این همه مدعی جا ندارد / سیدرضا اکرمی

سهم خواهان از دولت ممکن است 50 نفر هم نباشند، اینها نمی‎توانند از انتخاباتی با همکاری 42 میلیون سهم بخواهند سیدرضا اکرمی: کابینه جهت این همه م..

ادامه مطلب

تحریم های تازه دولت ترامپ روح برجام را نقض می کند / ظریف

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران روز سه شنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی بی اس نیوز، تصریح کرد که تحریم های تازه اعمال شده است به وسیله دولت ..

ادامه مطلب

در نهایت همه تتلیتی می شوند ،یک کلاه مخملی هم سرشان بگذارند تمام است / عباس عبدی

معتقدم این کارها دردی را دوا نمی کند. اصلا نباید در ابتدا دنبال جذب آرا بود، این یک بحث ثانوی هست. یک گروه باید دنبال بازسازی هویت خودش در درجه اول ..

ادامه مطلب

چند نفر از تروریست های بزدل به ساختمانی در مجلس نفوذ کردند/ این نشان می دهد ترور

رئیس مجلس شورای اسلامی توضیحاتی را راجع به اتفاق تیراندازی صبحگاه امروز مجلس ارائه کرد. لاریجانی:چند نفر از تروریست های بزدل به ساختمانی د..

ادامه مطلب

حتی اگر شورای نگهبان در باره انتخابات نظر قطعی بدهد،خبال شکست خورده ها راحت نمی شود

نامزد جناح اصولگرا و حامیانش قصد ندارند که قدری آرام حرکت کنند و همچنان در پی ادامه سیاست های دوره انتخاباتی هستند. اگر آن سياست ها در تخريب دولت نتيج..

ادامه مطلب

اصلاح‌طلبان در حمایت از روحانی کوتاه نخواهند آمد/ مردم دیگر فریب وعده‌های‌دروغین را نخواهند خورد ، عارف

رئیس فراکسیون امید گفت:‌ اصلاح‌طلبان با اجماع اعلام کردند نامزد نهایی آنها دکتر روحانی است و پای این موضع خود تا آخر رقابت‌های انتخاباتی ایستاده‌اند و از آن کوت..

ادامه مطلب

بازداشت فردی در حاشیه افتتاح ستاد انتخاباتی/ علت فوت «لرستانی» ، کشف محموله

سخنگوی قوه قضاییه گفت: ان‌شاءالله انتخاباتی پرشور و با همکاری بسیار بالای مردم را در 29 اردیبهشت ماه شاهد باشیم. محسنی اژه ای : بازداشت ف..

ادامه مطلب

نامزدهای ما مانند ترامپ نیستند که میلیاردر باشند/ خطر خبر رسان تلگرام صوتی جهت

دادستان کل کشور گفت: تمام روزنامه هایی که دولتی هستند و یا از بودجه عمومی استفاده می‌کنند باید در چارچوب قانون به همه نامزد وقت بدهد و نمی‌توانند فقط یک نامزد ر ..

ادامه مطلب