واقعیت قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد

واقعیت: قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد انتخابات 96 احمدی نژاد انتخابات مجلس انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

قیمت طلا کم کردن یافت

قیمت طلا امروز به علت تقویت ارزش دلار ۳.۷۶ دلار کم کردن یافت و به ۱۲۸۵.۴۱ دلار در هر اونس رسید. قیمت طلا کم کردن یافت عبارات مهم : نز..

ادامه مطلب

تصویر ، حمایت متفاوت هواداران فوتبال از غزه

طرفداران تیم فوتبال الجزایر در اقدامی جالب و به نشانه حمایت از فلسطینیان، بعد از توقف بازی و خاموش شدن چراغ ها، با نور تلفن های همراه خود عبارت «غزه» را تش..

ادامه مطلب

مخالفت شورای فنی با حضور سعید عبدولی در تیم ملی کشتی

در میان اسامی دعوت شده است به اردوی تیم ملی، نامی از برادران عبدولی به چشم نمی‌خورد تا شورای فنی بدهید شکل مخالفت خود را با بازگشت سعید عبدولی به تیم م..

ادامه مطلب

جا مانده‌های مشهور کشور عزیزمان ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال

با اعلام فهرست کارلوس کی‌روش جهت جام جهانی روسیه، بازیکنانی هستند که در حسرت حضور در روسیه ماندند.  جا مانده های مشهور کشور عزیزمان ا..

ادامه مطلب

محاکمه 2 برادر کشتی‌گیر به اتهام آدم‌ ربایی

دو برادر کشتی‌گیر که متهم هستند فامیل دور را ربوده و وی را زخمی کرده‌اند دیروز پای میز محاکمه ایستادند. آنها می‌گویند قرار بود شاکی در ازای دریافت پول..

ادامه مطلب

تازه‌ترین نمایش بهرام بیضایی در آمریکا , نمایش «چهار راه»

صحنه به صورت چهارگوش و احتمالا مربع چیده شده است هست. در چهار گوشه صحنه سیاه خطوط عابر پیاده سفید رنگی روی زمین راه اندازی و حک شده است هست. تماشاگران در ..

ادامه مطلب

شیوع افسردگی در میان زنان ، ۷۰۰ هزار نفر در کشور عزیزمان ایران آلزایمر دارند

معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 700 هزار بیمار مبتلا به آلزایمر در کشور عزیزمان ایران وجود دارد که حدود یک درصد جمعیت کشور را مش..

ادامه مطلب

بیش از ۴۰۰ داعشی خارجی در بازداشت کردهای سوریه هستند / وزیر دفاع آمریکا

«جیمز ماتیس» وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که بیش از ۴۰۰ نفر از عنصرهای تروریستی خارجی داعش در اسارات نیروهای دموکراتیک سوریه قرار دارند. وزیر ..

ادامه مطلب