واقعیت قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد

واقعیت: قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد انتخابات 96 احمدی نژاد انتخابات مجلس انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

اقدام دردسرساز یلتسین در دیدار با ملکه انگلیس

بر اساس اسناد منتشر شده، تلاش رییس‌جمهور اسبق روسیه جهت بغل کردن ملکه انگلیس، روابط لندن و مسکو را در دهه 90 میلادی به خطر انداخت. اقدام دردسر..

ادامه مطلب

آیا فیلم های کمدی در سینمای کشور عزیزمان ایران پُرفروش است؟

اگرچه «بحران مخاطب در سينماي ايران» به عنوان يك چالشي جدي در يكي دو دهه اخير مطرح شده است و در محافل و نشست هاي گوناگون سينمايي راجع به آن گفت وگوهاي زيا..

ادامه مطلب

شورای امنیت کشور عزیزمان ایران را پاسخگو کند / سخنگوی کاخ سفید

سخنگوی کاخ سفید مدعی شد که کشور عزیزمان ایران با ارسال تسلیحات به یمنی‌ها قطعنامه‌های شورای امنیت در این‌باره را نقض می‌کند و لذا این شورا باید کشور عزیزمان ا..

ادامه مطلب

اول شدنم در نظرسنجی وظیفه ام را سنگین تر می کند, به کاوه و کریم افتخار کردم/

به گزارش ایلنا، بی تردید آماده ترین بازیکن این روزهای فوتبال کشور عزیزمان ایران کسی نیست جز علیرضا جهانبخش. ستاره ای که با نظر مردم در برنامه نود هم به ..

ادامه مطلب

تصمیم خورشیدی در لغو پنالتی پرسپولیس درست بود / کارشناس داوری

جعفر خوشرو می‌گوید: داور بازی پرسپولیس و صنعت نفت به یک داور مطمئن تبدیل شده است است. کارشناس داوری: تصمیم خورشیدی در لغو پنالتی پرسپولیس درست ب..

ادامه مطلب

دستگیری عامل تیراندازی در دره‌شهر ایلام

فرمانده انتظامی شهرستان دره‌شهر گفت: عامل تیراندازی روستای وزیرآباد در این شهرستان دستگیر شد. دستگیری عامل تیراندازی در دره شهر ایلام عبارات..

ادامه مطلب

مسعود شجاعی از پانیونیوس جدا شد

هافبک تیم ملی کشور عزیزمان ایران طبق ادعای رسانه‌های یونانی از تیم پانیونیوس جدا شده است و به زودی تیم جدیدش را اعلام خواهد کرد. مسعود شج..

ادامه مطلب