واقعیت قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد

واقعیت: قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد انتخابات 96 احمدی نژاد انتخابات مجلس انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

تصویرهای | دزدی مسلحانه از طلافروشی در گچساران

در جریان دزدی مسلحانه که عصر دوشنبه در یک جواهر فروشی در شهر دو گنبدان مرکز شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد رخ داد، یک تن کشته و 2 تن دیگ..

ادامه مطلب

تایید پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام از سوی آژانس، شروع کشمکش‌های داخلی در آمریکا است / نیویورک تایمز

نشریه نیویورک تایمز نوشت: ناظران بین‌المللی تا چند روز دیگر گزارشی از تاسیسات هسته‌ای کشور عزیزمان ایران منتشر خواهند کرد و تاییدی دوباره بر پایبندی کشور عزیز..

ادامه مطلب

تصویر العمل ژاوی به جدایی نیمار از بارسا

ستاره سابق بارسلونا نیمار را با فیگو مقایسه و تاکید کرد که آبی‌ اناری‌ها با جدایی این بازیکن برزیلی به مسئله نمی‌خورند.  تصویر العمل..

ادامه مطلب

پدیده منچستریونایتد به کریستال پالاس قرض داده شد

به گزارش تسنیم، «تیموتی فوسومنسا»، بازیکن هلندی جوان منچستریونایتد با امضای قرارداد قرضی یک ساله به تیم کریستال پالاس پیوست. پدیده منچستریونایت..

ادامه مطلب

وقوع قتل به وسیله نوجوان 15 ساله در یکی از روستاهای جیرفت

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از وقوع قتل در یکی از روستاهای جیرفت خبر داد. وقوع قتل به وسیله نوجوان 15 ساله در یکی از رو..

ادامه مطلب