واقعیت قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد

واقعیت: قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد انتخابات 96 احمدی نژاد انتخابات مجلس انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

رونالدو از تمام تیم یوونتوس زیاد طرفدار دارد!

مهاجم رئال مادرید به تنهایی از مجموعه تیم یوونتوس در شبکه‌های اجتماعی زیاد فالوور دارد. رونالدو از تمام تیم یوونتوس زیاد طرفدار دارد! ع..

ادامه مطلب

دیدار ماکرون با ریاض حجاب

به گزارش ایسنا، به نقل از الیوم السابع، امانوئل ماکرون، مدیر جمهوری فرانسه با ریاض حجاب، هماهنگ کننده کل هیئت عالی مذاکرات (مخالفان سوری مورد حمایت عر..

ادامه مطلب

حتی اگر شورای نگهبان در باره انتخابات نظر قطعی بدهد،خبال شکست خورده ها راحت نمی شود

نامزد جناح اصولگرا و حامیانش قصد ندارند که قدری آرام حرکت کنند و همچنان در پی ادامه سیاست های دوره انتخاباتی هستند. اگر آن سياست ها در تخريب دولت نتيج..

ادامه مطلب

آمریکا ۷۵ میلیون دلار اضافه جهت سیستم دفاع هوایی اسرائیل تخصیص داده شده است داده است / نتانیاهو

بنیامین نتانیاهو از تخصیص داده شده است ۷۵ میلیون دلار بودجه اضافه بر شرکت از سوی آمریکا جهت حمایت از سیستم دفاعی هوایی رژیم صهیونیستی خبر داد. نتان..

ادامه مطلب

خبر تبریک کی‌روش جهت شیاطین سرخ

سرمربی تیم‌ملی در پیامی که در فیس‌بوک خود انتشار داده است به منچستری‌ها جهت قهرمانی اروپا تبریک گفت.  خبر تبریک کی روش جهت شیاطین سرخ ..

ادامه مطلب

دیوید بوی، پرفروش‌ترین خواننده سال ۲۰۱۶

به گزارش هنرآنلاین، خواننده آمریکایی که سال گذشته درگذشت، گوی فروش آلبوم در سال گذشته را از خواننده های معروفی نظیر ادل و دریک ربود تا پرفروش ترین خواننده س..

ادامه مطلب

پیشنهاد وزارت بهداشت جهت زیاد کردن 10 درصدی تعرفه‌ها ، سناریوسازی در آستانه انتخابات نظام پزشکی

ضعف قانون فعلی و دستگاههای مسوول در حمایت از بیماران، ماجرای سپیدپوشانی که منافع‌شان به خطر افتاد و غوغاسالاری می‌کنند، سناریوسازی در آستانه انتخابات نظام پ..

ادامه مطلب

شهادت آتش نشان در حریق پالایشگاه زغال سنگ اصفهان

به گزارش میزان ؛ حریق در پالایشگاه قیطران زغال سنگ اصفهان که ساعاتی پیش در قسمت انبار نفتالین رخ داد با تلاش آتش نشانان پالایشگاه و ذوب آهن اصفهان مهار شد..

ادامه مطلب

با یارانه ۱۵۰ هزار تومانی،قیمت دلار چقدر خواهد شد؟

رییس اسبق کانون صرافان گفت: ولی در شرایط حاضر به نظرم اصلا سه برابر کردن یارانه‌ها شدنی نیست و اگر کسی کمر به نابودی اقتصاد کشور بسته باشد، تبعات آن ..

ادامه مطلب

اصلاح‌طلبان در حمایت از روحانی کوتاه نخواهند آمد/ مردم دیگر فریب وعده‌های‌دروغین را نخواهند خورد ، عارف

رئیس فراکسیون امید گفت:‌ اصلاح‌طلبان با اجماع اعلام کردند نامزد نهایی آنها دکتر روحانی است و پای این موضع خود تا آخر رقابت‌های انتخاباتی ایستاده‌اند و از آن کوت..

ادامه مطلب