واقعیت قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد

واقعیت: قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد انتخابات 96 احمدی نژاد انتخابات مجلس انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز بازار خودرو خودروی برقی مینی از سال ۲۰۱۹ در چین تولید می‌شود

به دنبال امضای یک قرارداد سرمایه گذاری یکسان میان شرکت خودروسازی بی.ام.و آلمان با گروه صنعتی گریت وال موتور چین، تولید یک خودروی برقی کوچک چینی در سال آینده ۲۰۱

خودروی برقی مینی از سال ۲۰۱۹ در چین تولید می‌شود

خودروی برقی مینی از سال ۲۰۱۹ در چین تولید می شود

عبارات مهم : آلمان

به دنبال امضای یک قرارداد سرمایه گذاری یکسان میان شرکت خودروسازی بی.ام.و آلمان با گروه صنعتی گریت وال موتور چین، تولید یک خودروی برقی کوچک چینی در سال آینده ۲۰۱۹ میلادی کلید زده خواهد شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت Automotive News Europe، از آنجایی که خودروهای برقی و الکتریکی در دنیا به سرعت در حال توسعه و پیشرفت است و بسیاری از شهروندان و دولت ها درحال میل به به سمت و سوی این خودروهای پاک و دوستدار محیط زیست هستند، شرکت های خودروسازی بسیاری نیز درصدد تولید انبوه خودروهای برقی هستند تا بتوانند گوی مسابقه را از سایر رقبای قدرتمند خود بربایند و بر بازارهای جهانی فروش خودروهای الکتریکی سلطه یابند.

خودروی برقی مینی از سال ۲۰۱۹ در چین تولید می‌شود

حالا بعد از آنکه شرکت بی.ام.و آلمان به عنوان یکی از بزرگترین و خوش آوازه ترین خودروسازان اروپایی با شرکت گریت وال موتور چین ( Great Wall Motor) یک قرارداد سرمایه گذاری یکسان را در چین به امضا رساندند، قرار شد تولید انبوه خودروی برقی مینی (Mini) از سال آینده ۲۰۱۹میلادی شروع شده است و همچنین سایر زیرساخت های مورد نیاز جهت تولید سایر خودروهای الکتریکی به وسیله این خودروساز چینی فراهم شود.

این سرمایه گذاری یکسان در شهر جیانگ سو چین صورت گرفت و قرار است گریت وال به همراه بی.ام.و آلمان با همکاری های خود به احداث و راه اندازی یک کارخانه تازه و فوق مدرن و پیشرفته بپردازند.

به دنبال امضای یک قرارداد سرمایه گذاری یکسان میان شرکت خودروسازی بی.ام.و آلمان با گروه صنعتی گریت وال موتور چین، تولید یک خودروی برقی کوچک چینی در سال آینده ۲۰۱

هارالد کریگر – مدیر هیئت مدیره شرکت بی ام و – در مراسم امضای این قرارداد یکسان عنوان کرد: این سرمایه گذاری یکسان می تواند آغازگر خوبی جهت سایر همکاری های صنعتی میان آلمان و چین باشد.

همچنین این همکاری های یکسان تمرکز خاص ای بر روی تامین و تولید قطعات موردنیاز خودروهای الکتریکی و همچنین توسعه زیرساخت های مورد نیاز جهت تولید انبوه آنها دارد.

سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی چین چهارمین بازار بزرگ فروش محصولات مینی در دنیا را به خود تخصیص داده شده است داد که در آن تقریبا ۳۵ هزار دستگاه خودروی مینی به بازار عرضه شد.

خودروی برقی مینی از سال ۲۰۱۹ در چین تولید می‌شود

واژه های کلیدی: آلمان | بازار | الکتریکی | خودروی برقی | سرمایه گذاری | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs