واقعیت قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد

واقعیت: قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد انتخابات 96 احمدی نژاد انتخابات مجلس انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ‌ تصویر + بازیگران تازه در «سایه‌بان»

بازگران جدیدی به گروه سریال «سایه‌بان» – کاری از برادران محمودی – که به تازگی در حوالی پل چوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران کلید خورد، اضافه شدند.

‌ تصویر + بازیگران تازه در «سایه‌بان»

بازیگران تازه در «سایه بان» + عکس

عبارات مهم : خاطره

بازگران جدیدی به گروه سریال «سایه بان» – کاری از برادران محمودی – که به تازگی در حوالی پل چوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران کلید خورد، اضافه شدند.

به گزارش ایسنا، مجتبی پیرزاده، هستی مهدوی، کاوه خداشناس، افسانه کمالی، حسام محمودی، خاطره حاتمی و سامان صفاری به عنوان بازیگران تازه به سریال «سایه بان» پیوستند.

‌ تصویر + بازیگران تازه در «سایه‌بان»

پیشتر امین تارخ، رویا تیموریان، آزیتا حاجیان، پریوش نظریه، بهزاد فراهانی ،علی اوسیوند، هستی مهدوی فر، کاوه خداشناس، خاطره حاتمی، مجتبی پیرزاده و حسام محمودی در گروه بازگران این سریال قرار گرفته بودند.

از هفته گذشته تصویربرداری سریال «سایه بان» در پایتخت کشور عزیزمان ایران و در یک کارگاه مبل سازی شروع شد.

بازگران جدیدی به گروه سریال «سایه‌بان» – کاری از برادران محمودی – که به تازگی در حوالی پل چوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران کلید خورد، اضافه شدند.

در خلاصه داستان این سریال آمده: «سایه بان» قصه ی زندگی امروز ما و شماست، دو رفیق که در منطقه ای کارگر نشین بزرگ شده است اند، تا پای جان تلاش می کنند که چراغ منزل هایشان را روشن نگه دارند. ایستاده اند در برابر آینده سرکش. علاقه و ایمان ، خون می شود در رگهایشان تا از پا نیفتند و دلخوش بمانند به رحمت خدا و فرداهای بهتر، ولی زخمی در راه هست، زخمی که سنگ محکیست جهت رفاقت دیرینه ارزش …»

سریال «سایه بان» محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو است و از بازیگران این مجموعه می توان به امین تارخ، رویا تیموریان، آزیتا حاجیان، پریوش نظریه، بهزاد فراهانی، علی اوسیوند، هستی مهدوی فر، کاوه خداشناس، خاطره حاتمی، مجتبی پیرزاده، حسام محمودی اشاره کرد.

واژه های کلیدی: خاطره | سریال | بازیگران | حسام محمودی | هستی مهدوی فر | رویا تیموریان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs