واقعیت قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد

واقعیت: قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد انتخابات 96 احمدی نژاد انتخابات مجلس انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بخاطر دلخوری،چالش ایجاد نکنید ، شورای شهر گرفتار حاشیه‌ها نشود، هشدار عارف راجع به گزینش شهردار تهران

امیدنامه نوشت: مدیر فراکسیون امید مجلس گفت: اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران باید به عقبه گفتمانی خود توجه داشته باشند و در مسیری حرکت نکنند که باعث بی

بخاطر دلخوری،چالش ایجاد نکنید ، شورای شهر گرفتار حاشیه‌ها نشود، هشدار عارف راجع به گزینش شهردار تهران

هشدار عارف راجع به گزینش شهردار تهران/شورای شهر گرفتار حاشیه ها نشود/بخاطر دلخوری،چالش ایجاد نکنید

عبارات مهم : ایران

امیدنامه نوشت: مدیر فراکسیون امید مجلس گفت: اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران باید به عقبه گفتمانی خود توجه داشته باشند و در مسیری حرکت نکنند که باعث بی اعتمادی مردم به این گفتمان شود.

بخاطر دلخوری،چالش ایجاد نکنید ، شورای شهر گرفتار حاشیه‌ها نشود، هشدار عارف راجع به گزینش شهردار تهران

محمدرضا عارف در دیدار با اعضای جبهه اصلاح طلبان کشور عزیزمان ایران با تبریک اعیاد شعبانیه به سالگرد تاسیس شوراها اشاره کرد و با گرامی داشت یاد و خاطره آیت الله سید محمود طالقانی و با تاکید بر اینکه یکی از مهمترین نمودهای مردم سالاری، شوراهای شهر و دِه هست، خاطرنشان کرد: نگاه ما در دولت آقای خاتمی به شورای شهر به عنوان یک پارلمان محلی بود و به دنبال مدیریت یک پارچه شهری بودیم که به علت ابلاغ نشدن سیاست های اصل ۴۴ این مهم در آن مقطع عملیاتی نشد و تاکنون هم به علت نگاه تمرکزگرایی حاکم بر کشور نتوانستیم در مسیر مدیریت یکپارچه شهری حرکت کنیم.

وی روزمرگی را آفتی جهت فعالیت نهاد شوراها دانست و با بیان اینکه اعتماد مردم به نهاد شوراها نباید خدشه دار شود، تاکید کرد:مردم در انتخابات سال ۹۶ در پایتخت کشور عزیزمان ایران و اکثر کلان شهرها به لیست امید اعتماد کردند و رای قاطعی به گفتمان اصلاح طلبی دادند.هزینه هایی جهت تهیه لیست امید در پایتخت کشور عزیزمان ایران داده شد و اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران باید به عقبه گفتمانی خود توجه داشته باشند و در مسیری حرکت نکنند که باعث بی اعتمادی مردم به این گفتمان شود.

امیدنامه نوشت: مدیر فراکسیون امید مجلس گفت: اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران باید به عقبه گفتمانی خود توجه داشته باشند و در مسیری حرکت نکنند که باعث بی

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی سهم خواهی را آفتی جهت جریان های سیاسی دانست و گفت: امروز باید مهمترین دغدغه همه مسئولان خدمت به مردم باشد. شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران هم باید مراقب کند گرفتار حاشیه هایی که بعضی افراد و جریانات مدعی می خواهند جهت آنها ایجاد کنند نشود و تمام تلاششان خدمت به مردم باشد.

وی با بیان اینکه گزینش شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران باید در فضایی آرام و به دور از فشارهای بعضی جریانات باشد،خاطرنشان کرد: ملاک اعضای شورای شهر در گزینش شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران باید تخصص گرایی، کارآمدی، پاکدستی، آشنایی با مدیریت شهری، تعامل با همه نهادهای حاکمیتی و داشتن برنامه مدون جهت اداره شهر باشد.

عارف در بخش دیگری از سخنان خود با یاددآوری مسیر شروع شده است از خرداد ۹۲ و با بیان اینکه در ذات گفتمان اصلاح طلبی انحصارگرایی وجود ندارد بر ضرورت استفاده از تمامی ظرفیت های درون خانواده اصلاحات تاکید کرد.

بخاطر دلخوری،چالش ایجاد نکنید ، شورای شهر گرفتار حاشیه‌ها نشود، هشدار عارف راجع به گزینش شهردار تهران

وی با بیان اینکه حرکت جبهه ای را نباید به فرد محدود کنیم، تصریح کرد: در خانواده اصلاحات باید نقد جدی نسبت به عملکردها داشته باشیم و شخصا هم از انتقادها استقبال می کنم ولی توجه داشته باشیم که رمز موفقیت ما وحدت و انسجام است به همین علت نباید به خاطر بعضی سوء تفاهم ها و دلخوری ها باعث ایجاد چالش در خانواده اصلاحات شویم.

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه در حرکت جبهه ای هیچ حزبی نمی تواند ادعای محوریت داشته باشد بر ضرورت همکاری های متقابل جبهه اصلاح طلبان با دیگر جریانات اصلاح طلب تاکید کرد.

واژه های کلیدی: ایران | اصلاح طلب | شورای شهر | اصلاح طلبان | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs