واقعیت قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد

واقعیت: قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد انتخابات 96 احمدی نژاد انتخابات مجلس انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تحریم های تازه دولت ترامپ روح برجام را نقض می کند / ظریف

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران روز سه شنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی بی اس نیوز، تصریح کرد که تحریم های تازه اعمال شده است به وسیله دولت

تحریم های تازه دولت ترامپ روح برجام را نقض می کند / ظریف

ظریف: تحریم های تازه دولت ترامپ روح برجام را نقض می کند

عبارات مهم : ایران

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران روز سه شنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی بی اس نیوز، تصریح کرد که تحریم های تازه اعمال شده است به وسیله دولت ترامپ، فضای روابط تحت فشار دو کشور را مسموم کرده و روح توافق (برجام) را نقض می کند.

به گزارش ایرنا، محمد جواد ظریف که در مصاحبه شبکه تلویزیونی سی بی اس حاضر شده است بود و به سوالات مارگارت برنان مجری این کانال پاسخ گفت، در ادامه اذعان کرد که ما تحریم ها را بررسی خواهیم کرد تا ببینیم ناقض متن برجام نیز بوده است و یا نه و سپس طبق آن عمل خواهیم کرد.

تحریم های تازه دولت ترامپ روح برجام را نقض می کند / ظریف

در ادامه این مصاحبه تلویزیونی، برنان از ظریف این گونه پرسید که دونالد ترامپ می گوید این (برجام) جهت آمریکایی ها توافق بدی بوده و معایبی در آن وجود دارد، ولی وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این گفته مجری چنین پاسخ داد که اینطور نیست. این توافق به طور کامل جهت تمامی طرفین قابل قبول بود.

مجری این کانال تلویزیونی در ادامه گفت که منظور شما این است که شما نمی خواهید مذاکره کنید؟ جواد ظریف در پاسخ نیز عنوان کرد: این یک توافق چند جانبه است که به وسیله شورای امنیت تایید شده، این یک توافق دو جانبه نیست که از آن صرف نظر کرد و یا اینکه در مورد آن دوباره به مذاکره پرداخت.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران روز سه شنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی بی اس نیوز، تصریح کرد که تحریم های تازه اعمال شده است به وسیله دولت

وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص اینکه کاخ سفید، کشور عزیزمان ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرده هست، در برابر آمریکا و متحدانش نظیر عربستان سعودی را متقابلا متهم کرد و این چنین پاسخ داد: کشورهایی هستند که تروریست را ایجاد می کنند و آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران اقدام می کند و من علت آن را نمی دانم.

وی در ادامه این مصاحبه و در خصوص قانون ممنوعیت سفر اتباع شش کشور مسلمان که کشور عزیزمان ایران را نیز مشمول بر می شود، اذعان کرد: آنچه که آمریکا بر علیه مردم کشور عزیزمان ایران در طول ماه های گذشته انجام داده، واقعا غیر قابل پذیرش بوده است.

مجری این کانال تلویزیونی در ادامه گفت، آیا فکر می کنید که باید دونالد ترامپ از خود حسن نیت نشان بدهد؟ ظریف نیز چنین پاسخ داد: من کاملا فکر می کنم که این به دولت آمریکا بستگی دارد که ارسال تمام این خبر های خصمانه را متوقف کند.

تحریم های تازه دولت ترامپ روح برجام را نقض می کند / ظریف

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | تحریم ها | آمریکایی | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | شبکه تلویزیونی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs