واقعیت قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد

واقعیت: قالیباف انتخابات رد صلاحیت احمدی نژاد انتخابات 96 احمدی نژاد انتخابات مجلس انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران منطقه را بی‌ثبات می‌کند / مایک پنس مدعی شد

معاون رئیس‌جمهور آمریکا با ادعای اینکه کشور عزیزمان ایران جهت بی‌ثبات کردن منطقه تلاش می‌کند، از ناتو خواست تا در برابر تروریسم متحد باشد.

کشور عزیزمان ایران منطقه را بی‌ثبات می‌کند / مایک پنس مدعی شد

مایک پنس مدعی شد: کشور عزیزمان ایران منطقه را بی ثبات می کند

عبارات مهم : ایران

معاون مدیر جمهور آمریکا با ادعای اینکه کشور عزیزمان ایران جهت بی ثبات کردن منطقه تلاش می کند، از ناتو خواست تا در برابر تروریسم متحد باشد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه سی سی ان، مایک پنس، معاون مدیر جمهور آمریکا طی صحبت در مراسم جوایز رهبری برجسته 2017 شورای آتلانتیک، با اشاره به حملات تروریستی اخیر در لندن، پایتخت انگلیس تاکید کرد: اکنون وقت آن است که ناتو در برابر تروریسم متحد و نیرومند باشد.

کشور عزیزمان ایران منطقه را بی‌ثبات می‌کند / مایک پنس مدعی شد

وی افزود: دشمن های ما می خواهند بین ما تفرقه بیندازند و ما باید از خود محافظت کنیم. من با اعتماد و ایمان می گویم که غده سرطانی تروریسم را از زمین ریشه کن می کنیم.

پنس در ادامه مدعی شد: مسکو تلاش می کند تا با توسل به زور مرزهای بین المللی از نو ترسیم و کشور عزیزمان ایران نیز در تلاش است که منطقه خاورمیانه را بی ثبات کند و دنیا از وقت سقوط کمونیسم در حدود یک چهارم قرن پیش تاکنون، خطرناک تر شده است است.

معاون رئیس‌جمهور آمریکا با ادعای اینکه کشور عزیزمان ایران جهت بی‌ثبات کردن منطقه تلاش می‌کند، از ناتو خواست تا در برابر تروریسم متحد باشد.

معاون مدیر جمهور آمریکا همچنین از ناتو خواست تا اتحاد خود را جهت مبارزه با تروریسم جهانی تقویت کند.

به گزارش ایسنا، این ادعاها در حالی مطرح می شود که سیاست های مداخله جویانه آمریکا و متحدانش در منطقه عامل مهم بی ثباتی، تفرقه و در نهایت ظهور و توسعه تروریسم در منطقه و دنیا است ولی این کشورها همواره تلاش می کنند تا با متهم کردن ایران، توجه جامعه بین الملل را از این حقایق منحرف کنند.

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | آمریکا | تروریسم | متهم کردن ایران | مبارزه با تروریسم | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs